BIZNES DEBIUT – zacznij z nami swoją biznesową przygodę!

biznes-debiut-jak-zarabiac-wiecej
biznes-debiut-zacznij-sprzedawac-w-sieci

Nota prawna

Ta oferta nie jest poradą prawną, finansową, kredytową, podatkową, biznesową czy w ogóle konsultacją. Jest jedynie zachęceniem, poprzez promocyjną cenę sklepu online, innych ludzi do startu z biznesem w ramach NDG lub innej formy – jakąkolwiek sobie wybiorą. Jest oferta dla każdego, kto chciałby lub zamierza otworzyć biznes i potrzebuje rozwiązań online.

Co to jest ten Biznes Debiut?

Skoro już odczytałeś notę prawną i wiesz, że nie będziemy Ci doradzać, to już wiesz, że wszystko będziesz musiał zrobić sam. No może nie całkiem sam, bo wskażemy ci wartościowe materiały, gdzie cały sens i zasady Nierejestrowanej Działalności Gospodarczej będzie wytłumaczony przez prawników oraz innych specjalistów.
Naszym zadaniem będzie dostarczenie rozwiązań, które na Twojej nowej drodze biznesowej pomogą ci nabrać realnego kształtu w wirtualnym świecie internetu – krótko mówiąc zrobimy dla ciebie sklep online z dodatkowym rabatem. Razem z promocją, która obniża wszystkie usługi o poziom inflacji – na moment pisania tego posta inflacja wynosiła 17.4% – zyskujesz rabat wysokości prawie 1/3 ceny, bo dochodzi Biznes Debiut w postaci dodatkowych 10% zniżki!

Symulacja zamówienia.

Załóżmy, ze zamówisz u nas sklep online za 3000 zł. Od tej ceny odejmujemy 27.4%, czyli płacisz tylko 2148 zł brutto.
Dodatkowo gratis dostaniesz:
– domenę .pl lub .com.pl
– hosting do 25 GB
– optymalizację SEO Firewall wartą 800 zł
– miesieczną opiekę techniczną wartą 899 zł
– firmowy kubek z Twoim logo
– 100 backlinków do twojej strony
– zdjęcia firmy lub teamu (tylko Toruń)
– kupon -15% na odnowienie hostingu po darmowym okresie


Zatem widzisz, że benefitów jest o wiele więcej, niż tylko rabat bliski 1/3 wartości całego zamówienia.

Tylko jaki biznes?

Wiemy, że możesz zacząć od najprostszego rodzaju biznesu, czyli NDG. Wiemy też, że dostaniesz mega zniżkę na sklep z gratisami. Tylko w zasadzie powinieneś się zastanowić, co w zasadzie chcesz robić w tej firmie. Umiesz fotografować, to sprzedawaj usługi foto. Umiesz malować, to sprzedawaj obrazy. Umiesz dziergać, to sprzedawaj skarpety i swetry. Jednym słowem korzystaj z talentu i na nim zarabiaj!

PS Pomagamy też z logo i regulaminem sklepu.

Zainteresowany? Napisz do nas!

Find this content useful? Share it with your friends!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *