Darmowy kurs WordPress + AI dla początkujących ♿

wordpress-dla-poczatkujacych-z-AI-za-darmow-dla-niepełnosprawnych

Wznawiamy nasz kurs „WordPress dla początkujących”, ale tym razem wprowadzamy kilka zmian. W ostatniej edycji miało być około 4 osób, ale ostatecznie udało nam się wyszkolić dwie. Wszystkie osoby, które zostały zapisane na liście, ale ostatecznie nie udało się ich wyszkolić, informujemy, że lista została zresetowana. Tym razem mamy miejsce tylko dla jednej osoby, dlatego jeśli uważasz, że jesteś odpowiednią osobą, to napisz do nas na mejla, który znajdziesz w zakładce „Kontakt”. Pewnie zauważyłeś, że ikonę osoby niepełnosprawnej, więc już musiałeś się domyśleć, że do takich osób kierujemy naszą ofertę, więc jeśli nie masz orzeczenia o niepełnosprawności, to automatycznie odrzucimy Twoją aplikację. W mejlu do nas wyślij około 60-sekundowy film nagrany telefonem, opowiedz w nim coś o sobie oraz przekonaj nas, dlaczego to właśnie Ty powinieneś zostać beneficjentem naszej oferty. My ze swojej oferty możemy ci zaoferować szkolenie obejmujące:
– podstawy hostingu współdzielonego
– podstawy DNS, CDN i certyfikatów SSL
– instalację WordPressa
– pracę z wtyczkami i motywami
– podstawowe wdrażanie AI
– podstawy cyberbezpieczeństwa
– samodzielne rozwiązywanie problemów z WordPressem (m.in przy pomocy AI)

Oczywiście kurs jest całkowicie darmowy, a jedyny koszt, jaki będziesz musiał ponieść, to domena i hosting, których cena powinna na początku wynieść jakieś niecałe 25 zł brutto (plus minus 5 zł). Mówimy tu o domenie PL, ale możesz wybrać obojętną domenę. Ten adres i serwer będą wyłącznie Twoje i zostaną z Tobą tak długo, jak będziesz chciał. Dodatkowo podpiszemy umowę, która będzie zbiorem zasad szkolenia, tak żeby w trakcie szkolenia nie było niedomówień. Po szkoleniu dostaniesz od nas certyfikat, książkę o bezpieczeństwie WordPressa, kubek z naszym logo oraz pomoc ze stroną przez 4 tygodnie (w formie 2 meetingów). Jeśli prowadzisz działalność związaną ze stroną, to damy ci dodatkową dobrą opinię na social mediach i innych stronach (tego samego będziemy oczekiwać od Ciebie). Jak pewnie zauważyłeś, mocno stawiamy na AI (oraz automatyzację), więc jeśli temat będzie dla Ciebie ciekawy koncept, to podpowiemy ci, jak mieć ChatGPT oraz DALL-e na własnym komputerze, żebyś nie czuł ograniczeń.

Wszystkie aplikacje zbieramy do końca stycznia 2024, 5 lutego odezwiemy się wybranej osobie od ustalonej już wspólnie daty, ale nie później niż w lutym 2024 zaczynamy kurs. Uczymy się online na Google Meet, więc potrzebujesz sprawnego komputera oraz dostępu do internetu. Słowo klucz to „sprawny komputer”, bo zdarzały nam się osoby z komputerem, który nie nadawał się do wspólnej nauki, więc to bardzo ważne. Docelowo będą 1-2 lekcje tygodniowo po 45 min, a cały kurs będzie trwał około 3-4 miesięcy, żeby też nie pędzić, bo zapewne część rzeczy będzie dla Ciebie całkiem nowa.

Reasumując: Mejl z minutowym filmem osobie (filmy będą usunięte po „rekrutacji”), w temacie napisz „Darmowy kurs WordPress + AI dla początkujących ♿”. Odpowiadamy do 5 lutego i zaczynamy nową przygodę! 🙂

Pytania? Pisz śmiało na mejla z sekcji Kontakt

Find this content useful? Share it with your friends!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *