Najlepsze darmowe kursy online w po polsku z certyfikatem 2024. Cz.2 👨‍🎓

Nie zapomnij sprawdzić część nr 1!

Kursodrom.pl

Odkryj Kursodrom.pl – platformę e-learningową, która otwiera drzwi do nieograniczonego świata wiedzy z zakresu zarządzania i codziennej działalności organizacji pozarządowych. To nie tylko zbiór kursów online, ale kompleksowy zasób edukacyjny, który może przekształcić Twoje podejście do zarządzania.

Na Kursodrom.pl znajdziesz kursy, filmy edukacyjne, webinaria oraz narzędzia interaktywne, wszystko podzielone na kategorie tematyczne. Niezależnie od tego, czy interesuje Cię fundraising, zarządzanie strategiczne, finanse, czy rozwój osobisty – tutaj znajdziesz coś dla siebie. Platforma jest stale rozwijana, co oznacza, że zawsze masz dostęp do najnowszych treści i narzędzi.

Co więcej, Kursodrom.pl oferuje również specjalne zasoby dla uczestników programów edukacyjnych, takich jak Promengo czy Szkoła Fundraisingu FAOO, co stanowi dodatkową wartość dla osób zaangażowanych w te projekty.

Niezależnie od tego, czy jesteś liderem organizacji pozarządowej, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z zarządzaniem, Kursodrom.pl może dać Ci narzędzia i wiedzę, którą potrzebujesz, by odnieść sukces. Zarejestruj się już dziś i rozpocznij swoją podróż ku doskonałości w zarządzaniu organizacją!

Zdecydowana większość materiału jest darmowa i po skończeniu odpowiedniego modułu edukacyjnego jest generowany darmowy certyfikat. Za platformą stoi Fundacja Akademia Organizacji Obywatelskich oraz Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

Centrumedukacji.eu

Centrum Edukacji Technoparku Pomerania – szkolenia przez Internet to nie tylko dostęp do wiedzy w zasięgu jednego kliknięcia, ale także możliwość systematycznego samokształcenia, które jest kluczowe w dzisiejszym dynamicznym świecie pracy.

Kursy oferują elastyczny proces zdobywania wiedzy, który możesz dostosować do swojego tempa i harmonogramu. Indywidualny tok szkoleń pozwala na skupienie się na obszarach, które najbardziej Cię interesują, a monitorowanie skuteczności nauki umożliwia śledzenie postępów i ocenę własnych osiągnięć.

Największą zaletą naszej platformy e-learningowej jest możliwość nauki w dowolnym miejscu, gdzie tylko masz dostęp do komputera i Internetu. To doskonałe rozwiązanie dla osób z zajętym harmonogramem życia, a także dla uczniów i studentów, którzy chcą poszerzyć swoje horyzonty w różnych dziedzinach.

Wszystkie kursy oferowane przez Centrum Edukacji Technoparku Pomerania są dostępne bezpłatnie, bez żadnych ukrytych opłat. Portal e-learningowy to platforma, która jest do dyspozycji dla każdego, aby pomóc w mu rozwoju osobistym i zawodowym.

Za projektem stoi Technopark Pomerania, która świadczy usługi wspierania biznesu, organizacji wydarzeń, centrum danych czy wirtualnych adresów. Ogrom kursów z różnych dziedzin – od biznesu po technologie – powinien przydać się każdemu, tym bardziej jak deklaruje właściciel witryny wszelkie kursy są całkowicie bezpłatne.

Copernicuscollege.pl

Platforma Copernicus College od 2014 roku oferuje dostęp do bezpłatnych kursów online, które umożliwiają uczestnictwo w wykładach uniwersyteckich z wygodą jednego kliknięcia. Platforma MOOC (Massive Open Online Courses) to miejsce, gdzie każdy może rozwijać swoje zainteresowania i pogłębiać wiedzę, niezależnie od miejsca i czasu.

Użytkownicy mają dostęp do kursów prowadzonych przez najlepszych polskich uczonych oraz młodych, ambitnych naukowców. Każdy kurs składa się z kilku modułów, podzielonych na krótkie części, co ułatwia przyswajanie wiedzy. Dodatkowo, oferujemy podręczniki i wykłady gościnne, które pozwalają uzupełnić i pogłębić tematykę kursów.

Strona umożliwia zdobycie certyfikatu potwierdzającego ukończenie kursu, co stanowi dodatkową wartość dla uczestników. Zachęcamy do rejestracji za darmo i dołączenia do społeczności osób chcących rozwijać się i poszerzać swoje horyzonty w komfortowym środowisku online.

Chyba najlepiej zorganizowana strona do kursów w tym zestawieniu. Za projekt odpowiadaja College Copernicus i najstarsza uczelnia w Polsce Uniwerytet Jagielloński, więc podjrzewam, że merytoryka kursów stoi na bardzo wysokim poziomie, a oferują ich ponad 120 z czego 4 wymagają końcowej interakcji z prowadzącym, żeby dostać certyfikat.

Skills for all

To serwis poświęcony nauce dla osób technicznych prowadzony przez giganta w cybersecurity, czyli firmę Cisco. Prawie wszystkie szkolenia są bezpłatne, czasem w kooperacji z innym podmiotem Cisco może wymagać opłat, ale zaletą jest, to że spora część – dzięki AI – jest przełumaczona na polski. Czasem dziwnie to brzmi, ale pomaga pokonać ograniczenia językowe. A jest tu sie czego uczyć od prostych podstaw AI czy cyberbezpieczeństwa, aż do profesjonalnych kursów z certyfikatem Etycznego Hakera. Jeśli ktoś planuje pracować w cyberbezpieczeństwie, to ten portal jest dla niego.

Słuchacze tej witryny mogą dostać na początku lekkiego zmieszania ponieważ nauka jest udzielana na skillsforall.com, rejestracja odbywa się na netacad.com, a certyfikaty i badge za ukończone kursy odbiera się na credly.com (który można połączyć z serwisem linkedin.com). W ogóle czasem zapisy odbywają się przez stronę cisco.com 😵 Może to jakiś sposób odsiewania potencjalnych kursantów, ale z drugiej strony dosyć łatwy do opanowania, bo najlepiej skupić się na stronie skillsforall.com – ona zawsze odeśle, gdzie trzeba.

Serwis ten oferuje bardzo dobry poziom merytoryczny oraz zachęca do bardziej zaawansowanych kursów za darmo, których raczej nie znajdziemy na innych portalach, np. do 70-godzinnego Ethical Hacker czy ponad 100 godzinnego zespołu kursów, które zostały opisane jako Junior Cybersecurity Analyst. Niestety oba kursy są w jezykach innych, niż polski, ale miejmy nadzieję, że niebawem tłumaczenie dotrze i tutaj. Nie mniej warto przejrzeć kursy dostępne po polsku, bo certyfikat od Cisco wygląda bardzo dobrze w CV.

Kursy od Retromedia.pl

Pamiętaj, że u nas też znajdziesz darmowe szkolenia. Na ten moment są już zapisy na darmowe szkolenie „WordPress+AI dla początkujących” [Edycja dla OzN ♿ 2025] – poszukujemy 5 osób. A niedługo bedzie promocja na „WORDPRESS SECURITY AWARENESS” dla firm, które na codzień korrzystają z tego CMS-a do pracy – niebawem szczegóły na naszym firmowym blogu, więc zapraszamy do śledzenia.

Find this content useful? Share it with your friends!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *