Najlepsze darmowe kursy online w po polsku z certyfikatem 2024.👨‍🎓

szkolenie-kurs-online-po-polsku-za-darmo-certyfikat

Niezpomnij sprawdzić części 2!

Grow with Google

W dzisiejszych czasach edukacja online staje się coraz bardziej dostępna i wygodna, a Google przoduje w tej rewolucji dzięki swoim darmowym kursom. Z ogromną gamą tematów, od programowania po marketing cyfrowy, kursy Google są doskonałym sposobem na rozwijanie umiejętności i poszerzanie wiedzy bez wydawania ani grosza.
Jednym z najpopularniejszych kursów jest „Internetowe Rewolucje” – kompleksowy program szkoleniowy, który pokrywa wszystkie aspekty marketingu cyfrowego. Od SEO po social media, kurs ten oferuje praktyczne lekcje i realne studia przypadków, które pomagają uczestnikom zrozumieć cyfrowy krajobraz.
Innym świetnym zasobem jest „Google Analytics Academy”, gdzie można nauczyć się interpretować dane i stosować analitykę do poprawy działalności biznesowej. Dzięki interaktywnym lekcjom i testom użytkownicy mogą stać się biegli w korzystaniu z tego potężnego narzędzia.
Google oferuje również kursy programowania dla początkujących i zaawansowanych programistów. Na przykład „Android Training” pomaga tworzyć aplikacje na najpopularniejszy system operacyjny na świecie, podczas gdy „TensorFlow Courses” wprowadza w świat uczenia maszynowego i sztucznej inteligencji.Co więcej, te kursy są dostępne dla każdego – niezależnie od wieku czy poziomu doświadczenia. Wystarczy mieć dostęp do internetu i chęć nauki, aby skorzystać z tych niesamowitych zasobów.Podsumowując, darmowe kursy od Google to fantastyczna okazja do nauki nowych umiejętności lub ulepszenia istniejących. Nie przegap szansy na bezpłatne kształcenie z jednym z najbardziej innowacyjnych przedsiębiorstw na świecie.
Pamiętaj, że na tej platformie nie wszystkie kursy są darmowe, ale napewno znajdziesz coś dla siebie, tym bardziej, ze Google non stop wprowadza jakieś zmiany.

Novaica.pl

Jeśli szukasz kursów w 100% po polsku, to jedną z najbardziej ekscytujących opcji są darmowe kursy oferowane przez platformę navoica.pl. To prawdziwy skarb dla każdego, kto chce poszerzyć swoje horyzonty bez wydawania pieniędzy!
Navoica.pl to polska platforma edukacyjna, która oferuje szeroki zakres kursów online. Możesz tu znaleźć lekcje z różnych dziedzin – od informatyki, przez biznes, aż po nauki humanistyczne. Co więcej, wszystkie kursy są całkowicie darmowe!
Każdy kurs na Navoica.pl jest przygotowany przez ekspertów i specjalistów w swojej dziedzinie. Dzięki temu masz pewność, że zdobywasz wiedzę na najwyższym poziomie. A elastyczność kursów online pozwala na naukę w dowolnym miejscu i czasie – wystarczy dostęp do internetu.
Co więcej, Navoica.pl nie tylko daje dostęp do wiedzy, ale także umożliwia zdobycie certyfikatów potwierdzających umiejętności. To świetny sposób na uzupełnienie CV i zwiększenie swoich szans na rynku pracy.
Darmowe kursy na Navoica.pl to idealna propozycja dla każdego – niezależnie od wieku czy wykształcenia. To szansa na rozwój osobisty i zawodowy bez żadnych barier finansowych.
Zachęcam wszystkich do skorzystania z tej niesamowitej oferty edukacyjnej, ponieważ wszystkie kursy są bezpłatne i większość ma kurs bardzo szanowanych podmiotów jak wyższe uczelnie lub instytuty badawczo-rozwojowe.

Akademia PARP

Akademia PARP otwiera nowe możliwości dla każdego, kto chce rozwijać swoje umiejętności zawodowe! Z ogromną radością informujemy, że nasza platforma edukacyjna oferuje teraz darmowe kursy online, które są dostępne dla wszystkich. To fantastyczna okazja, aby poszerzyć swoją wiedzę i zdobyć cenne certyfikaty bez żadnych kosztów. Dlaczego warto skorzystać z darmowych kursów Akademii PARP? Przede wszystkim, te kursy są tworzone przez doświadczonych ekspertów i dostosowane do aktualnych potrzeb rynku pracy. Oferujemy szeroki zakres tematów – od marketingu cyfrowego po zarządzanie projektami. Każdy znajdzie coś dla siebie!
Co więcej, nasze kursy są bardzo elastyczne – możesz uczyć się w swoim tempie i dostosować naukę do swojego harmonogramu. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, czy zaawansowanym użytkownikiem, nasze materiały edukacyjne są zaprojektowane tak, aby pomóc Ci osiągnąć sukces.Nie przegap tej wyjątkowej szansy na bezpłatne kształcenie. Zarejestruj się już dziś na naszej stronie internetowej i zacznij swoją przygodę z nauką. Pamiętaj, że inwestycja w wiedzę zawsze się opłaca.
Słowem podumowania PARP to jedna z niewielu państowych instytucji w której są dobrze wydawane pieniądze podatników. Ogrom szkoleń dla biznesu, ekonomii, marketingu czy poprostu pesonalnych interakcji jest świetną ofertą szkoleniową – za darmo i z certyfikatami.

Prawie darmowe szkolenia od sekurak.pl

W dzisiejszych czasach, kiedy cyberbezpieczeństwo staje się coraz ważniejsze w naszym codziennym życiu, istnieje wiele źródeł wiedzy na ten temat. Jednym z nich jest sekurak.pl, serwis oferujący czasami darmowe kursy z zakresu cybersecurity. To fantastyczna okazja dla każdego, kto chce poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności w tym niezwykle istotnym obszarze.
Kursy oferowane przez sekurak.pl są dostępne dla osób na każdym poziomie zaawansowania. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym entuzjastą bezpieczeństwa cyfrowego, czy doświadczonym profesjonalistą, znajdziesz coś dla siebie. Co więcej, kursy są prowadzone przez ekspertów w dziedzinie cybersecurity, co gwarantuje dostęp do najnowszej wiedzy i najlepszych praktyk.
W normalnej ofercie Securitum (aka sekurak.pl) nie oferuje darmowych szkoleń, ale – jaki pisałem wyżej – od czasu do czasu organizuje takie webinary i najlepszą opcją, żeby sie na takie zapisać, jest śledzenie social mediów od sekurak.pl lub zapisać się na ich newsletter. Nie jest to promocja czy reklamowa współpraca, ale obiektywna opinia kogoś, kto regularnie bierze udział w takich szkoleniach. Czasem za bilet z certyfikatem trzeba zapłacić w granicach 20-30 zł brutto, ale takie koszta są niczym przy dawce wiedzy, która otrzymasz.
Słowem podsumowania. Jestes entuzjastą cyberscurity lub chcesz poprawić – nawet swoją prywatną – wiedzę, z bezpieczeństwa, bo zarządzasz jakimś ciekawym projektem, to te kursy są dla Ciebie.

Kursy od RetroMedia

U nas znajdziesz 4 rodzaje kursów. 3 płatne: „WordPress dla początkujących”, „WordPress+AI dla początkujących” oraz „WordPress Security Awareness” (szkolenie z bezpieczeństwa dla firm lub osób fizycznych, które pracują na tym CMS-ie i chcą spać spokojnie 😴). I na samym końcu jedno z naszych najważniejszych szkoleń, bo odbywa się ono w ramach naszej akcji społecznej RetroMedia PROspołecznie, czyli „WordPress + AI dla początkujących [DARMOWA EDYCJA ♿]”. To bezpłatne szkolenie jest kierowane przede wszystkim do osób niepełnosprawnych, i to jest warunek konieczny, żeby w ogóle do nas napisać w tej sprawie. Stawiamy na osoby, dla których los nie był łaskawy, ale jednocześnie się nie poddają i idą w kierunku marzeń, których częścią jest obecność w sieci. Czasem, żeby zrealizować cyfrowe marzenia, trzeba mieć odpowiednie umiejętności, i my właśnie dlatego zrobiliśmy to szkolenie, żebyś mógł lub mogła je nabyć. Zakres szkolenia w ogólnym zarysie dotyczy:
✅ dużo o shared hostingu
✅ dużo o WordPressie
✅ dużo o AI
✅ dużo o cybersecurity
✅ dużo o wirtualnej części twojego marzenia.


Koszt całego szkolenia nie będzie dotyczył wiedzy, ale infrastruktury, na której będziemy się uczyć, a jej cena to ok. 25-30 zł (w tym jest Twój własny mały serwer i domena PL). Jeśli pomyślnie przejdziesz szkolenie, to dostaniesz od nas certyfikat, książkę o bezpieczeństwie WordPressa (do wyczerpania zapasów) oraz craftowy kubek absolwenta. Cały kurs jest online, więc nie musisz ruszać się z domu. Spełniasz warunki i jesteś zainteresowany/a, to daj nam znać 🙂

Find this content useful? Share it with your friends!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *