Powstaje kompleksowe AI dla WordPressa! 🤖

agentwp-robot-ai-wordpress

AgentWP podobno będzie innowacyjnym narzędziem opartym na sztucznej inteligencji, które zrewolucjonizuje sposób, w jaki będziemy zarządzać naszymi stronami WordPress. Jak zapewniają Twórcy, czyli CodeWP, narzędzie to zaprojektowano z myślą o maksymalnej wydajności, łatwości obsługi i skuteczności.
AI będzie wyposażone w zaawansowane algorytmy, które będą potrafiły rozwiązać skomplikowane problemy z układem strony. Będzie również mógł naprawiać błędy, które mogą wystąpić podczas pracy na stronie.
Agent będzie oferował szeroki zakres opcji projektowania, które pozwolą na tworzenie unikalnych i atrakcyjnych stron. Będziesz mógł eksplorować różne style, kolory, czcionki i wiele innych elementów, aby stworzyć stronę, która najlepiej pasuje do Twojego stylu i marki.
Projekt AI dla WP będzie miał możliwość automatycznego zarządzania WordPress poprzez delegowanie powtarzających się zadań, takich jak skanowanie bezpieczeństwa, aktualizacje pluginów, publikowanie treści, moderowanie komentarzy i wiele innych.
Zapowiedziana została też integracja z popularnymi pluginami WordPress, takimi jak Page Builders, Woo, Youst SEO i inne.
Agent WP będzie też zarządzał bezpieczeństwem i optymalizacją strony, a zapowiedzianych featerów znajdziecie na stronie projektu. Dostęp do agenta będzie przez CLI i będziemy się do niego zwracać naturlnym jezykiem zlecając zadania i instrukcje.

Są trzy problemy jakie tu widzę. Po pierwsze trzeba jednak mieć wiedze z WP, żeby zdiagnozować problem i zlecić AI odpowiednie naprawy, poprawki, etc. Po drugie trzema umieć opisać poprawnie problem, czyli napisać prompt, a jak dużo osób wie, czasem może to być sam problem w sobie. Ostatnia uwaga – czy AgentWP nie będzie podatny na ataki hakerskie, bo oddawanie całej „władzy” takiej usłudze może być zagrożeniem i trzeba o tym pamietać.

Na moment pisania tego są zapisy do wczesnego dostępu i testów Alpha zapowiedzianych na wiosnę 2024. W RetroMedia już od jakiegos czasu uzywamy AI, ale taki agent miałby szansę dodatkowo zoptymalizować naszą pracę dla Ciebie, więc bedziemy obserwować temat. Jeśli usługa będzie warta uwagi, to być może pojawi się w naszej ofercie.

Find this content useful? Share it with your friends!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *